25 sierpnia 2020

Szanowni Rodzice dzieci nowoprzyjętych,
W tym roku wyjątkowo adaptacja nie rozpoczęła się zajęciami otwartymi, spotkaniem w przedszkolu i zabawami z nowymi kolażami i koleżankami. Mamy jednak wielką nadzieję, że dane nam będzie we wrześniu spotkać się z Waszymi pociechami i móc wspólnie przeżywać przedszkolną przygodę.
Aby dać nam wszystkim bezpieczną namiastkę normalności zapraszamy Państwa serdecznie razem z dziećmi 26.08.2020r. o godzinie 16:30 do przedszkola. Porozmawiamy o najważniejszych sprawach, spotkacie się z wychowawcami i zwiedzicie przedszkole.
Spotkanie dotyczy tylko rodziców i dzieci nowo przyjętych.
Co warto zrobić i co warto wiedzieć
1.      Nigdy nie strasz dziecka przedszkolem, rozmawiaj, wyjaśniaj opowiadaj jak wyglądać będzie poranek od września
2.      Nie bagatelizuj obaw dziecka, pomyśl o tym wyzwaniu w kategorii Twojego pójścia pierwszy raz do nowej pracy
3.      Omawiaj z dzieckiem wszystkie etapy