Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnym Nr 21 z siedzibą w Gliwicach

ul. Górnych Wałów 19

tel. 32 231-45-56

@: sekretariat@pm21.gliwice.eu

Dołącz do nas na Facebooku!

NABÓR DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Drodzy Rodzice,
Dnia 12.03.2020 r o godzinie 9:00 rozpoczyna się nabór do przedszkoli w Gliwicach. W tym dniu zostanie otwarta dla Państwa strona, na której rejestrują Państwo podanie o przyjęcie dziecka do przedszkola.

Po elektronicznym wypełnieniu formularza, obowiązkowo drukują Państwo wypełnione podanie wraz z kompletem oświadczeń i innych wymaganych dokumentów, i WYDRUKOWANY FORMULARZ PRZYNOSZĄ TYLKO DO PLACÓWKI PIERWSZEGO WYBORU. Podanie musi być podpisane przez obojga rodziców chyba, że istnieją przesłanki zgodne z kryteriami ustawowymi w podaniu, wtedy wystarczy jeden podpis.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE WSKAZÓWKI ORAZ WYKAZ DOKUMENTACJI JAKĄ NALEŻY DOŁĄCZYĆ DO WNIOSKU ZNAJDĄ PAŃSTWO NA STRONIE NABORU.

Rodzice nie posiadający dostępu do Internetu pobierają papierowy formularz zgłoszenia w kancelarii przedszkola i wypełniają odręcznie.

NA NOWY ROK SZKOLNY PRZEDSZKOLE NASZE PROWADZI NABÓR TYLKO DLA DZIECI 3 LETNICH (2017 r.)

Składanie kart naboru do przedszkola w godzinach 10:00-15:00.

03 marca 2020

tel. 32 231-45-56