31 lipca 2020

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że rozpoczynamy dyżur wakacyjny.

Przedszkole jest czynne od godziny 6:30 – 16:30 prosimy jednak aby przyprowadzać dzieci do przedszkola zgodnie z deklarowanymi godzinami.

Każde dziecko powinno mieć ze sobą podpisany worek, w którym znajdować się mają kapcie, bielizna na przebranie oraz komplet ubrań.

Ze względu na okres wakacyjny prosimy pamiętać aby rano posmarować dziecko kremem z filtrem i bezwzględnie założyć mu czapkę z daszkiem lub kapelusz. Planujemy dużo czasu spędzać na świeżym powietrzu tym samym zabezpieczenie przed słońcem jest konieczne.

Prosimy nie dawać dzieciom zabawek oraz napojów. Na terenie przedszkola zapewniamy stały dostęp do wody.

Zgodnie z procedurą obowiązującą w Pm 21 rodzice nie wchodzą na teren przedszkola.  Ustawiacie się Państwo w kolejce przed przedszkolem zachowując od siebie odległość około  2 m.  Dziecko przekazywane jest w drzwiach przedszkola pracownikowi placówki, który  mierzy dziecku temperaturę. Jeżeli będziecie mieli Państwo jakieś ważne informacje do przekazania wychowawcy proszę o kontakt telefoniczny lub informację na kartce.

Przed przyprowadzeniem dziecka po raz pierwszy

· Pobierz ze strony www.pm21gliwice.pl  oświadczenie, deklarację rodzica oraz upoważnienie do odbioru dziecka – wypełnij i oddaj pracownikowi przedszkola w pierwszym dniu
· Poinformuj dziecko, że będzie dokonywany pomiar temperatury, oraz że nie będziesz z nim wchodził na teren przedszkola – to pomoże uniknąć stresu związanego z rozstaniem
· Przygotuj podpisany worek z ubraniami na zmianę i podpisanymi kapciami – przekaż go pracownikowi przedszkola w pierwszym dniu