25 kwietnia 2019

Drodzy Rodzice

Już trzeci tydzień w Przedszkolu Miejskim z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 w Gliwicach trwa akcja strajkowa. W celu zapewnienia opieki dzieciom najbardziej potrzebujących rodziców, dyrektor przedszkola każdego dnia otwiera 2 grupy. O przyjęciu do przedszkola, w każdym dniu strajku, decyduje kolejność zgłoszeń. Nie można zadzwonić i zapisać dziecka. Należy ustawić się
w kolejce przed przedszkolem. Ilość dzieci będzie bezwzględnie przestrzegana. Każda grupa może liczyć maksymalnie 20 dzieci. Do przedszkola zostanie przyjętych jedynie 10 dzieci z orzeczeniem, jedenaste dziecko z orzeczeniem nie zostanie przyjęte.
Informuję, w przypadku otworzenia dwóch grup, czterdzieste pierwsze dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola ze względu na przepisy prawa i bezpieczeństwo.
Posiłki dla dzieci będą wydawane według harmonogramu.
O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani na bieżąco.

Z poważaniem Dyrektor Przedszkola
Dorota Bularz