08 kwietnia 2019

Dyrektor Przedszkola Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi
nr 21 w Gliwicach informuje, że w dniu 8.04.2019r. do strajku przystąpiła cała kadra pedagogiczna.

Dyrektor otwiera zatem w dniu dzisiejszym dwie grupy, w których łącznie może znaleźć się 40 dzieci.
W jednej, przez cały dzień będzie sprawował opiekę nad dziećmi wicedyrektor przedszkola – Pani Małgorzata Derkacz, w drugiej dyrektor Przedszkola Dorota Bularz.
Ilość dzieci będzie bezwzględnie przestrzegana. Każda grupa może liczyć maksymalnie 20 dzieci. O przyjęciu do przedszkola, w dniu dzisiejszym, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Nie można zadzwonić i zapisać dziecka. Należy ustawić się w kolejce przed przedszkolem.
Informuję, że czterdzieste pierwsze dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola ze względu na przepisy prawa i bezpieczeństwo.
Dyrektor nie załatwia żadnych spraw formalnych w dniu dzisiejszym – jest przez cały czas z dziećmi przyprowadzonymi do przedszkola.
Tego dnia posiłki dla dzieci będą wydawane według harmonogramu.
Informacje dotyczące kolejnych dni będziecie Państwo otrzymywać każdego dnia o 6:30 aż do odwołania akcji strajkowej.
Za kłopot przepraszamy i serdecznie dziękujemy za okazane nauczycielom wsparcie w zeszłym tygodniu. Każde Wasze słowo
i każdy uśmiech, w tych trudnych dla wszystkich dniach, były dla Kadry PM 21 – bezcenne.

Dyrektor PM 21
Dorota Bularz